Boris Brejcha at The JunkYard
Boris Brejcha, Moritz HofbauerThe JunkYardUSA, DenverBoris Brejcha at Zenith Paris
Boris Brejcha, Moritz HofbauerZenith ParisFRA, ParisMoritz Hofbauer at OVO Arena Wembley
Moritz HofbauerOVO Arena WembleyGBR, LondonBoris Brejcha at Pavilhão Carlos Lopes
Boris Brejcha, Ann Clue, Deniz Bul, Moritz HofbauerPavilhão Carlos LopesPRT, LisbonSonnemondsterne FestivalFestival
Calvin Harris, Alan Walker, FISHER, Steve Aoki, Hardwell, Ski Aggu, Kontra K, Charlotte de Witte, Amelie Lens, AVAION, HBz, Vini Vici, VIZE, Luca-Dante Spadafora, Niklas Dee, Angerfist, Luude, Creeds, Adam Beyer, Borgore, AXMO, Gestört aber GeiL, Neelix, Boys Noize, OGUZ, Rebūke, I Hate Models, Brutalismus 3000, Delta Heavy, Kevin de Vries, Kölsch, Modestep, 999999999, Komacasper, Reinier Zonneveld, Trym, Pretty Pink, Milk & Sugar, Giorgia Angiuli, Stella Bossi, Pan-Pot, Shlømo, Kobosil, Carv, Die Gebrüder Brett, Marsimoto, Mischluft, BISKUWI, Eskei83, Recondite, Dominik Eulberg, Marv, Nicolas Binder, David Löhlein, Mausio, The Disco Boys, Township Rebellion, Dirty Doering, Swimming Paul, Hidden Empire, Blondee, Charlie Sparks, BLVCK CROWZ, Kalte Liebe, Per Pleks, Lexy & K-Paul, A.D.H.S., Miss Bashful, Niconé, Noel Holler, Farrago, DBBD, Clara Cuve, Heerhorst, LARI LUKE, HouseKaspeR, Jonas Saalbach, Mathias Kaden, Zeuz, ØTTA, Anna Reusch, Moritz Hofbauer, CLTX, Kaufmann (DE), SKIY, Justin Prince, 2Elements, Averro, Alice DiMar, Jil Tanner, Nina Bender, Gourski, MC Mota, diode eins, Markus Kavka, ANDATA, TANJA MIJU, Levt, Gunjah, Halbsteiv, Dan Lee, Vanita, DIA-Plattenpussys, Murdock, Pauli Pocket, Callush, Reche & Recall, MILAN MILANO, ALIVEMAEX, Rudy MC, Bootleg, Die Genossen Fett, Mikah, Badfella, Raphael Dincsoy, Le Tompe, Tommahawk, Küche 80, Kim Noble, Akki, Phantom, CALVIN BURKARDT, Franz!, Dennis Reif, Julz, SEKULA, Badlokk, Ikenji, Hase, OBS, Shany, SarazarDEU, Saalburg-EbersdorfAbout You Pangea FestivalFestival
Milky Chance, Nina Chuba, Zartmann, Ikkimel, Creeds, southstar, SIRA, Provinz, Paula Hartmann, MilleniumKid, PaulWetz, BADCHIEFF, Berq, 102 Boyz, Schrotthagen, Ellice, Soffie, Dante YN, Zimmer90, Baby B3ns, Ritter Lean, Levin Liam, Kasi, Dominik Hartz, Jersey, Paula Carolina, SHOKI, Tiefbasskommando, Paulette, Dilla, Apsilon, Bibiza, Hidden Empire, Lena & Linus, Kalte Liebe, Cinthie, JAS, Yungpalo, Juan Hansen, Woo York, Moritz Hofbauer, Savvy, Lauren Mia, Chocolate Remix, Tropikel Ltd, Leo Pol, ADIEL, Mele, Rauschhaus, French Sisters, UHD, Virginia, Sabura, Johannes Albert, Ameli Paul, SERPENTIN, Andre Kronert, Sven Weisemann, DJ Mell G, Dj Schinkensuppe, Elli Acula, DJ Hyperdrive, Jan Oberlaender, Konfusia, An On Bast, Bierbabes, Thor Rixon, Soela, Julien Bracht, Tommahawk, Nina Hepburn, Cecilia Tosh, Gina Sabatini, Bonjour Ben, Isabeau Fort, Murphy, Jesse G, alis, Annina, Alexander Alien, Don Williams, DJ Zurückbleiben Bitte, Jana Falcon, Pau Pau, Reka Zalan, bluesonus, FFKS, lindos xp, IRIE JAI, Naomi, JAJO, Magellan, Sdunic, BassBasher, Leni, Anna STMRDEU, Ribnitz-DamgartenWeekend FestivalFestival
Alan Walker, Tiësto, Alesso, R3hab, Timmy Trumpet, Nicky Romero, Boris Brejcha, Jaxomy, Showtek, Miss Monique, Tungevaag, Darude, Brennan Heart, Da Tweekaz, Will Sparks, Wade, Matroda, Rebūke, Sub Zero Project, Coone, Chris Avantgarde, Space 92, Vibe Chemistry, Atmozfears, Kanine, Klass, Robbe, Rivo, Ann Clue, DeejaVu, Jay de Lys, Juliet Fox, HEAVYWEIGHT, Miane, Deniz Bul, Moritz Hofbauer, Orkidea, Rose Ringed, Devinity, KUOKKA, Kaimo K, Rony Rex, Dion Visser, Samlight, Thomas Will, Milla Lehto, Perttu, Axity, Heikki L, Frieder & Jakob, Eric Altair, Roman Jack, TMPR, Miro Moore, SM!LE, Atro, Elementz, Dj hapan korppu, Mike Ditchz, Jekaterina, Galrav, Japster, OrionFIN, HelsinkiSea You FestivalFestival
FISHER, HUGEL, Dom Dolla, Boris Brejcha, Matt Sassari, HBz, VIZE, Alle Farben, Astrix, Nora En Pure, Lilly Palmer, Adam Beyer, Younotus, Gestört aber GeiL, Neelix, Boys Noize, Vegas, I Hate Models, Massano, Worakls, 999999999, Reinier Zonneveld, Liquid Soul, Tube & Berger, Stephan Bodzin, Trym, Alfred Heinrichs, Mark Dekoda, Ghost Rider, Omiki, Pan-Pot, Ranji, Rodriguez Jr., Shlømo, Kobosil, AKA AKA, Phaxe, Will Clarke, Len Faki, Interactive Noise, Mausio, Charlie Sparks, Klaudia Gawlas, Fabio Fusco, Kalte Liebe, Dax J, Symphonix (Montagu & Golkonda), Adrian Mills, Nusha, Juliet Sikora, Reality Test, Somewhen, Clara Cuve, LARI LUKE, XENIA, Jilax, KUKO, Part Time Killer, Cloud7, Moritz Hofbauer, Audiomatic, Stoked, Hatikwa, Bliss, PRADA2000, Benzoo, Atype, Joicey, Si-Moon, Levt, Marc Werner, Callush, Parfait, CLOUDY, Schrittmacher, Heckman, SHDW, Kim SheDEU, FreiburgMoritz Hofbauer at Ritter Butzke
Moritz HofbauerRitter ButzkeDEU, BerlinMoritz Hofbauer at Théâtre Antique de Vienne
Moritz HofbauerThéâtre de VienneFRA, VienneBoris Brejcha at Brooklyn Mirage
Boris Brejcha, Moritz HofbauerBrooklyn MirageUSA, New YorkBoris Brejcha at The Midway Sf
Boris Brejcha, Moritz HofbauerThe Midway SfUSA, BrisbaneBoris Brejcha at Harbour Events Centre
Boris Brejcha, Moritz HofbauerHarbour Events CentreCAN, VancouverFree Your Mind FestivalFestival
Boris Brejcha, Paul Kalkbrenner, Sara Landry, Fatima Hajji, ARTBAT, Jamie Jones, Joris Voorn, Indira Paganotto, I Hate Models, Maceo Plex, Franky Rizardo, Richie Hawtin, Kölsch, 999999999, Reinier Zonneveld, Joseph Capriati, Trym, Basswell, Alfred Heinrichs, Kerri Chandler, Ben Hemsley, Andhim, Loco Dice, Shlømo, Kobosil, Âme, Chris Liebing, Sidney Charles, Stan Christ, Len Faki, DYEN, BYØRN, Ann Clue, Charlie Sparks, Kalte Liebe, Nusha, Mees Salomé, Prunk, Snts, Paula Temple, Trikk, KUKO, Moritz Hofbauer, Pawlowski, Vlado, ONYVAA, Michel De Hey, B2, Miss Melera, Johannes Schuster, Olivier Weiter, Benny Rodrigues, William Djoko, Daniella Da Silva, Callush, Rob Stillekens, CLOUDY, Remy Unger, Talee, Lena, Varya Karpova, DAF, Theodor Nabuurs, Gutkind, Jasper Fioole, Hedda Stenberg, LEYONLD, ArnhemChocolate FestivalFestival
Rebūke, Alan Dixon, Mha Iri, Felix Raphael, Hidden Empire, GHEIST, Lee-Ann Roberts, Konstantin Sibold, Dax J, Djeff, Moritz Hofbauer, Tal Fussman, Elif, Olympe, Jad Alexander, patrischa, Aann, Djerry CCHE, LausanneCercle Festival ParisFestival
Disclosure, Boris Brejcha, The Blessed Madonna, Mochakk, The Blaze, Jan Blomqvist, WhoMadeWho, Oden & Fatzo, Eli & Fur, Indira Paganotto, Shimza, Alex Wann, Kölsch, Vitalic, Christian Löffler, Mind Against, Marsh, Sven Väth, Awen, Notre Dame, Dixon, Joris Delacroix, HoneyLuv, DESIREE, Romain Garcia, Ann Clue, Denis Sulta, Rampue, Moritz Hofbauer, Brina Knauss, Bantwanas, Airrica, Julya Karma, DANCELECTRIC PHILIPE, PoliceFRA, DugnyIkarus FestivalFestival
Dimitri Vegas & Like Mike, Meduza, Hardwell, HUGEL, James Hype, Charlotte de Witte, Boris Brejcha, Deborah De Luca, Tream, Blasterjaxx, HBz, Yung Hurn, Vini Vici, Marlon Hoffstadt a.k.a DJ Daddy Trance, VIZE, Alle Farben, Astrix, Harris & Ford, Dr. Peacock, Da Tweekaz, Adam Beyer, Ran-D, Will Sparks, Gestört aber GeiL, Fritz Kalkbrenner, Neelix, Infected Mushroom, OGUZ, Hibell, Sub Zero Project, Oliver Koletzki, I Hate Models, Sefa, 999999999, Reinier Zonneveld, Miss K8, Trym, Basswell, Deadly Guns, Alfred Heinrichs, Dimitri K, Mark Dekoda, Gunz For Hire, N-Vitral, Alignment, Omiki, Stephan Jolk, Stella Bossi, Captain Hook, Shlømo, Kobosil, AKA AKA, Vertile, Phaxe, AZYR, TNT, Hysta, MALUGI, Beachbag, Nick Schwenderling, Mischluft, Partyraiser, Adaro, Oliver Schories, Phuture Noize, Format:B, Klanglos, Bloodlust, M.A.N.D.Y., Adjuzt, DYEN, Morten Granau, Devin Wild, Dominik Eulberg, Felix Kröcher, Major Conspiracy, Riot Shift, Mausio, Township Rebellion, Dirty Doering, TERRA, Ritmo, Hidden Empire, Ann Clue, Ida Engberg, Charlie Sparks, Anderex, Regal, Lee-Ann Roberts, Fabio Fusco, Miss Bashful, Unproven, Nusha, Reality Test, Somewhen, DBBD, Clara Cuve, Cera Khin, XENIA, Sonic Species, Paula Temple, Cryex, MaXtreme, Part Time Killer, LOST IDENTITY, Imperatorz, Moritz Hofbauer, Audiomatic, Pappenheimer, Klopfgeister, Kozlov, Teknoclash, Alchimyst, DROPiXX, DRS, Krl Mx, ADIEL, Caravel, Atmos, In Verruf, Juliëx, Hatikwa, Rikhter, Frida Darko, Shawnecy, Zoom.Like, Pribe, Pele, RAPTVRE, DJ Hyperdrive, Atric, Pauli Pocket, Callush, Franca, Eternate, Parfait, NICOLAS, Mimi Love, Mila Stern, ASK:ME, Iliuchina, Lexxy Chainz, Heimlich Knüller, CoExist, Third Person, Casimir Von Oettingen, Steve Looney, Qaos, Mehr is Mehr, Mister Box, Ramona, JessRey, Purge, Rebellion, LUX, Norman Walter, Schweissbrenner, Casso, Falex, Messy & The Gang, George Townston, CULTRO, PERPLEKS, DJ TÉA, JulianDEU, BenningenExtrema Outdoor BelgiumFestival
Boris Brejcha, Paul Kalkbrenner, Mahmut Orhan, Amelie Lens, CamelPhat, Korolova, Marlon Hoffstadt a.k.a DJ Daddy Trance, southstar, Adriatique, WhoMadeWho, OGUZ, Joris Voorn, Indira Paganotto, Nic Fanciulli, Massano, Franky Rizardo, Zakes Bantwini, Anfisa Letyago, Kevin de Vries, DJ Seinfeld, Space 92, Yotto, Funk Tribu, 999999999, Agents of Time, Fideles, Trym, Basswell, Marsh, DJ Mad Dog, Franky Wah, Alignment, Andhim, AniMe, Pan-Pot, Shlømo, Carv, Moojo, Paco Osuna, AZYR, Âme, MALUGI, Joyhauser, AMÉMÉ, Bun Xapa, Dixon, DYEN, Kasango, Pegassi, Nico Morano, AIROD, Alt8, Marino Canal, BYØRN, Ann Clue, 6EJOU, GHEIST, Amber Broos, Konstantin Sibold, EARGASM GOD, A.D.H.S., Anetha, Undercatt, Enoo Napa, Cinthie, Nusha, Farrago, Clara Cuve, Yulia Niko, Deer Jade, Maxim Lany, Layla Benitez, Avangart Tabldot, Part Time Killer, Helena Hauff, Moritz Hofbauer, Brina Knauss, Glowal, MRD, Perel, Novah, Rose Ringed, DJ PaCo, Curses, Coeus, Ae:ther, Rancido, Soulroots, Daria Kolosova, Jan Vercauteren, Joey Daniel, Reznik, Cameron Jack, Olympe, N.E.O.N, Noneoftheabove, Lexx, GIGEE, Jamiie, SWART, Axel Haube, Röde, Fedele, Callush, Bullzeye, Milo Spykers, Chaleee, Dana Montana, Maruwa, Kapibara, Cellini, Mosoo, Samm, Thurman, Bours?, CICI, Carmen Lisa, Ahl Iver, Trillosta, Helena Lauwaert, Ralpheus, Koboyo, Nick Bril, Theodor Nabuurs, B'Elle, Mr Grammy, The Element, AERT, Jeroen Delodder, Ravenous, LovelyLouis, Seelen, SHDW, EMILIJA, Philou, Emjie, Gee, Jasper Fioole, Tofke, Reygel, Ajna, Christophe, Ceciel Moyano, Calao, deux promille, Delafino, Chiara Meloni, Luna Fino, Smith Davis, Bastin, Christian82, Viktor Bright, Kaudron, Deniz Burnay, Massimo Mephisto, Donelly, DjZi, Luca Marrón, Raven, X-ian, Lexis, SoNaBEL, Houthalen-HelchterenEarth Frequency FestivalFestival
Koan Sound, Ann Clue, Metodi Hristov, Deniz Bul, Moritz Hofbauer, Kaufmann (DE), Sensient, ASHEZ, K+Lab, SkiiTour, Kliment, Terrafractyl, Dysphemic, Hypnagog, Kasey Taylor, Chamberlain, Paige Julia, Dov1, Doppel, Mood Swing & Chevy Bass, Tribone, San and Tac, MORA, Goosebumpz, Fabio Leal, Melt, ZigMon, Doonz, D-Sens, Akudra, Handsdown & Leigh Boy, Skwid, Mickey Space, Once Upon a Time, Paul Abad, Freya, 8BALL AUDIO, Gus Heavy, Jarrod Graeme, Andrea GuadalupiAUS, BrisbaneAnn Clue at Club Vinyl Denver
Ann Clue, Moritz HofbauerClub Vinyl DenverUSA, DenverAnn Clue at Soundcheck
Ann Clue, Moritz HofbauerSoundcheckUSA, WashingtonAnn Clue at Halcyon San Francisco
Ann Clue, Moritz HofbauerHalcyon San FranciscoUSA, San FranciscoAnn Clue at Newspeak Montreal
Ann Clue, Moritz HofbauerNewspeak MontrealCAN, MontrealMoritz Hofbauer at Ritter Butzke
Moritz HofbauerRitter ButzkeDEU, BerlinBoris Brejcha at Pavilhão Carlos Lopes
Boris Brejcha, Deniz Bul, Moritz HofbauerPavilhão Carlos LopesPRT, LisbonBoris Brejcha at Pavilhão Carlos Lopes
Boris Brejcha, Deniz Bul, Moritz HofbauerPavilhão Carlos LopesPRT, LisbonBoris Brejcha at Zenith Paris
Boris Brejcha, Ann Clue, Moritz HofbauerZenith ParisFRA, ParisBoris Brejcha at Eventim Apollo
Boris Brejcha, Ann Clue, Moritz HofbauerEventim ApolloGBR, LondonPositiv FestivalFestival
Martin Garrix, Boris Brejcha, I Hate Models, Vitalic, Vladimir Cauchemar, Billx, Justin Mylo, Ann Clue, Moritz Hofbauer, Nicolas Cuer, Richard OrlinskiFRA, OrangeSonnemondsterne FestivalFestival
Major Lazer, Macklemore, Armin Van Buuren, Chase & Status, Charlotte de Witte, Boris Brejcha, Paul Kalkbrenner, K.I.Z, Amelie Lens, CamelPhat, HBz, Ben Böhmer, Vini Vici, VIZE, Alle Farben, Luude, Lilly Palmer, Harris & Ford, Nico Moreno, Gestört aber GeiL, Neelix, Enrico Sangiuliano, I Hate Models, Brutalismus 3000, Massano, Anfisa Letyago, 999999999, Komacasper, MARTEN HØRGER, Alignment, Kollektiv Turmstrasse, Kanine, Stella Bossi, Pan-Pot, Thomas Schumacher, Dirtyphonics, Kobosil, Die Gebrüder Brett, Einmusik, Format:B, Kompany, Len Faki, Eskei83, Mausio, Dirty Doering, ShockOne, Holy Goof, Ann Clue, Charlie Sparks, Moonbootica, BLVCK CROWZ, Lexy & K-Paul, A.D.H.S., Niconé, O.B.I., Somewhen, Clara Cuve, LARI LUKE, Jonas Saalbach, Mathias Kaden, Anna Reusch, Moritz Hofbauer, Millbrook, Exploid, Zombie Cats, Vanessa Sukowski, GIGEE, Levt, Gunjah, Maurizzle, Reche & Recall, Brian Brainstorm, ALIVEMAEX, GNTN, Foxon, VANES, Nano42, Julz, Hasky, Daxta Mc, Pablo Raketa, Dj Bootleg, Scooby Johnson, OBSDEU, Saalburg-EbersdorfAirbeat One FestivalFestival
Alok, Dimitri Vegas & Like Mike, FISHER, Steve Aoki, Meduza, W&W, Hardwell, Vintage Culture, Timmy Trumpet, Topic, Oliver Heldens, Charlotte de Witte, KSHMR, Boris Brejcha, Paul Kalkbrenner, Deborah De Luca, Paul van Dyk, CamelPhat, Scooter, HBz, Claptone, Bassjackers, Vini Vici, Tinlicker, VIZE, Mike Perry, Klangkarussell, Angerfist, Morten, Restricted, Astrix, Nora En Pure, Lilly Palmer, Brennan Heart, Harris & Ford, Dr. Peacock, Headhunterz, Da Tweekaz, Quintino, Ran-D, Lucas & Steve, Will Sparks, Younotus, Klingande, AXMO, Gestört aber GeiL, ÖWNBOSS, Fritz Kalkbrenner, Mandragora, Neelix, D-Block & S-te-Fan, Moguai, Kaaze, Vegas, DJ Paul Elstak, Sub Zero Project, Coone, Indira Paganotto, Enrico Sangiuliano, Rooler, I Hate Models, HI-LO, Wildstylez, Sefa, Jerome, Anstandslos & Durchgeknallt, Kölsch, Sound Rush, EDX, Warface, Blastoyz, Sickmode, Prophecy, Danny Avila, Reinier Zonneveld, Toby Romeo, Liquid Soul, Le Shuuk, Radical Redemption, Miss K8, Jebroer, Act of Rage, Zatox, Dimitri Vangelis & Wyman, MARTEN HØRGER, Skazi, Gunz For Hire, Ace Ventura, Sunnery James & Ryan Marciano, Atmozfears, Noisecontrollers, Mandy, Ghost Rider, Omiki, D-Sturb, Rebelion, Frontliner, Captain Hook, Berg, Ranji, B-Front, Vertile, Die Gebrüder Brett, Phaxe, Frequencerz, Partyraiser, Bass Modulators, Tristan, Ostblockschlampen (OBS), Thomas Lizzara, Querox, Morten Granau, Adana Twins, Jaques Raupé, Avalon, BLiSS, Mausio, Audiotricz, Justin Pollnik, Ann Clue, Aftershock, Hi Profile, Lee-Ann Roberts, Fabio Fusco, Lexy & K-Paul, Demi Kanon, Cryex, Thyron, HouseKaspeR, Bulletproof, Mark Bale, Cloud7, Moritz Hofbauer, SKIY, Naturalize, Hatikwa, LISTORIO, Laughing Buddha, Pribe, Pixel, Mindbenderz, Levt, Novi Maschilton, Mosby, Schrittmacher, Romano Meinert, Incognito, Morten Heuer, Villain, Sitze, Hubinek & Sperbel, Karl Kirschmayer, Daniel Ledwa, Amelie Larsen, GebZøund, Creek, Anton Jonathan, Till Krimsen, DJ Sven Cuber, Dre'Ama, Konstantin Kayser, Bionic, Dj RegardDEU, Neustadt-GleweBoris Brejcha at Poble Espanyol
Boris Brejcha, Miss Monique, Jan Blomqvist, Maceo Plex, KETTAMA, Bedouin, AMÉMÉ, Ann Clue, Gerd Janson, Layla Benitez, Deniz Bul, Moritz Hofbauer, Jennifer Cardini, Etapp Kyle, Daria Kolosova, Vonda7, NonCitizens, Noizar, RomyPoble EspanyolESP, BarcelonaOFFSónarFestival
Adam Port, Boris Brejcha, &ME, Rampa, Miss Monique, Mochakk, Major League DJz, Solomun, Monolink, Jan Blomqvist, Adriatique, Romy, The Martinez Brothers, Klangkuenstler, Maceo Plex, Seth Troxler, Carlita, KETTAMA, Kobosil, Bedouin, AMÉMÉ, DJ Tennis, Ann Clue, Gerd Janson, Clara Cuve, Layla Benitez, Deniz Bul, Moritz Hofbauer, Jennifer Cardini, Etapp Kyle, Daria Kolosova, Vonda7, Johannes Schuster, Quest, NonCitizens, Sugar Free, Ageless, Noizar, Pole Position, DJ SOSSA, ERIS, MonileESP, BarcelonaWorld Club DomeFestival
David Guetta, Marshmello, Lost Frequencies, Robin Schulz, Steve Aoki, Felix Jaehn, James Hype, Peggy Gou, Timmy Trumpet, KSHMR, Boris Brejcha, Jaxomy, Sebastian Ingrosso, Tream, Burak Yeter, twocolors, Scooter, Blasterjaxx, Switch Disco, Claptone, Farid Bang, Capo, Fatima Hajji, Angerfist, Morten, Restricted, Jamie Jones, Creeds, Lilly Palmer, Harris & Ford, Nico Moreno, Veysel, Miksu / Macloud, Haftbefehl, Liu, Headhunterz, Da Tweekaz, Ran-D, Will Sparks, Gestört aber GeiL, Neptunica, Neelix, Wade, D-Block & S-te-Fan, Moguai, Klangphonics, Kaaze, BISCITS, DJs From Mars, Jengi, Jamule, Wildstylez, Quarterhead, Da Hool, Kölsch, Hannah Wants, MATTN, Warface, Mark With a K, Reinier Zonneveld, Le Shuuk, MARIANA BO, Kryder, Miss K8, Olly James, Alfred Heinrichs, Macon, Atmozfears, Milk & Sugar, Dubfire, Andhim, D-Sturb, Durdenhauer, Teenage Mutants, Tomcraft, Nicole Moudaber, Stella Bossi, Lorenzo Raganzini, KEVU, Tom Staar, Guz, Die Gebrüder Brett, Sammy Porter, Paco Osuna, Nick Curly, DJ Quicksilver, Ilario Alicante, BIG TIM, STVW, M.A.N.D.Y., Kelvyn Colt, Mark Sixma, Talla 2XLC, Felix Kröcher, Marv, Mausio, Safar, The Disco Boys, Audiotricz, Mylo, Héctor Oaks, Vega, Mike Mago, Mr. Black, Simina Grigoriu, Cuebrick, Aftershock, Blondee, Charlie Sparks, Marcel Dettmann, Dr. Rude, Aquagen, ISEK, Tsuki, Richy Ahmed, wAFF, Denis Sulta, Fabian Farell, Nusha, Noel Holler, Joe Killington, Juliet Sikora, Farrago, BRANDON, DJ Teddy-O, Ramiro Lopez, Paolo Ferrara, HouseKaspeR, Taucher, Mathias Kaden, MaXtreme, Deniz Bul, Yamil, Marc Vedo, LOST IDENTITY, Filterheadz, La Fleur, Moritz Hofbauer, Patrick Mason, Ephy Pinkman, PAJANE, R3WIRE, Teknoclash, Anna Tur, Floyd Lavine, DROPiXX, ANSBRO, Woody van Eyden, Tom Wax, ADIEL, ALISHA, Helen Ka, Daniel Levak, Silvie Loto, Averro, Jo'E, Avaro, ONYVAA, Ryan Elliott, Basti M, Gina Jeanz, Dominik Koislmeyer, Gourski, Marcus Brodowski, Bedrud, Macloud, Micha Moor, Jam El Mar, Moestwanted, TESFY, Halbsteiv, John Dee, Leon Brooks, Dan Lee, Mar-T, Hector Romero, MC Chucky, DJ Dag, DJ Ray-D, Lux, BEBO, Die Genossen Fett, Juan Manuel, Paul Lomax Ibiza, Steffen Deux, DJ Maaleek, ASK:ME, Tarik Asadi, Luqo, CHOPPAZ, Finesse, Kacy, Kim Noble, Paco De Rosa, Polytoxic, concious, ohhClaire, Zoe Zett, VANES, Sanel, Sidney Spaeth, JAY P, Rebko, MOLE, Victor, cluelezz, Bstij, Dan Le Blonde, Tony Davis, Anthem, Melanie Di Tria, TMPR, ONGEMACH, MC Haits, Sven Louis, Lunar, Amelie Larsen, Sami Hugo, FELIX, Valenzia, Phenikz, Hase, David Coup, MAZEDEU, FrankfurtFree Your Mind FestivalFestival
Charlotte de Witte, Boris Brejcha, Paul Kalkbrenner, Claptone, Nico Moreno, Adam Beyer, Chris Stussy, Joris Voorn, Hot Since 82, Klangkuenstler, Enrico Sangiuliano, Anfisa Letyago, Ferreck Dawn, Eelke Kleijn, Reinier Zonneveld, Trym, Basswell, Alfred Heinrichs, Sven Väth, Kerri Chandler, Alignment, Andhim, Loco Dice, Stella Bossi, Shlømo, Catz 'N Dogz, Âme, Ben Klock, Chris Liebing, Fjaak, Stan Christ, Len Faki, DYEN, Ann Clue, Marcel Dettmann, AnD, Nastia, Deniz Bul, Moritz Hofbauer, Michel De Hey, Benny Rodrigues, Lokier, Deep Dimension, Remy Unger, LENA (NL), Maqossa, Theodor Nabuurs, Jasper Fioole, Joëlla Jackson, Daniel Williamsen, TYCONLD, ArnhemExtrema Outdoor BelgiumFestival
Peggy Gou, Black Coffee, Boris Brejcha, Mahmut Orhan, Amelie Lens, Claptone, Armand Van Helden, Lilly Palmer, Nico Moreno, Jan Blomqvist, Adam Beyer, Sun-EL Musician, Prince Kaybee, WhoMadeWho, OGUZ, Hot Since 82, Indira Paganotto, Brutalismus 3000, Maceo Plex, Nic Fanciulli, Franky Rizardo, Kevin de Vries, Kölsch, Ferreck Dawn, Patrick Topping, Eelke Kleijn, 999999999, Reinier Zonneveld, Trym, Mind Against, Sam Paganini, Carlita, Kerri Chandler, MAXI MERAKI, John Digweed, Sasha, Jimi Jules, Eats Everything, Pan-Pot, Colyn, Shlømo, Kobosil, Catz 'N Dogz, Dennis Quin, Joyhauser, VTSS, Guy J, AMÉMÉ, Sam Divine, Recondite, Nico Morano, AIROD, Héctor Oaks, Samm (BE), Ann Clue, The Element MT, Charlie Sparks, GHEIST, Dax J, Undercatt, Øostil, Farrago, Djeff, Clara Cuve, Horse Meat Disco, Snts, Paula Temple, Yulia Niko, Toman, Maxim Lany, Avangart Tabldot, Deniz Bul, Hyenah, Moritz Hofbauer, Patrick Mason, Brina Knauss, Glowal, Job Jobse, Novah, JOPLYN, Bambounou, Henri Bergmann, Rancido, Soulroots, Jan Vercauteren, Fat Tony, Amare, Bantwanas, Elif, Luca Lozano, Afro Brotherz, Johannes Schuster, Noneoftheabove, Levt, Axel Haube, Re-type, Marco Tropeano, Lokier, ENØS, Röde, Dukwa, Cashmere, Fedele, Callush, Milo Spykers, DJ Joeri, Dana Montana, Romy Janssen, Kapibara, Cellini, Mr.Gasmask, bermio, Sahar, Dj Neon, Ahl Iver, Laure Croft, West & Hill, Speaking Minds, Helena Lauwaert, DEAF PILLOW, Ralpheus, Dj Carie a.k.a La Dame, VOLUNT BARBATI, Koboyo, concious, Visual Impact, Niels Feijen, Heckman, Nick Bril, Theodor Nabuurs, B'Elle, Mr Grammy, Jeroen Delodder, Ravenous, Emjie, Lexx (BE), Laura Hoogland, Pole Position, Jasper Fioole, DJ Roma, Reygel, Ajna, Nick Dillinger, Ceciel Moyano, Ava Eva, Calao, Kalisma, Kirsti, Delafino, Chiara Meloni, Luna Fino, Ivan Diaz, Smith Davis, Christian82, STIGMEISTER, Kaudron, DJ Younes, Aso Asın, amicitia, Massimo Mephisto, Gee, BONA LÉA, Donelly, Lola Jones, DjZi, French&Cielen, X-ian, Lexis, DJ CooperBEL, Houthalen-HelchterenIkarus FestivalFestival
Lost Frequencies, James Hype, Timmy Trumpet, Boris Brejcha, Paul Kalkbrenner, Deborah De Luca, Scooter, Blasterjaxx, HBz, Bassjackers, Alle Farben, Angerfist, Argy, Morten, Brennan Heart, Nico Moreno, Dr. Peacock, Jan Blomqvist, Headhunterz, Da Tweekaz, Ran-D, Lucas & Steve, Gestört aber GeiL, Mandragora, Layton Giordani, Neelix, Nina Kraviz, Vegas, Sub Zero Project, Indira Paganotto, Rooler, Glockenbach, I Hate Models, Brutalismus 3000, Massano, Anfisa Letyago, Space 92, Warface, Blastoyz, Eelke Kleijn, 999999999, Reinier Zonneveld, Liquid Soul, Innellea, Le Shuuk, Trym, Basswell, Deadly Guns, Act of Rage, Billx, Shanti People, Dimitri K, MARTEN HØRGER, Mark Dekoda, Sven Väth, N-Vitral, Hozho, Droplex, Alignment, Mandy, Ghost Rider, Omiki, Kas:st, Victor Ruiz, Rebelion, Stella Bossi, Pan-Pot, Ranji, Shlømo, Kobosil, Pleasurekraft, GPF, D-Fence, AKA AKA, Einmusik, Hysta, Joyhauser, Beachbag, Mish, Nick Schwenderling, Partyraiser, T78, Oliver Schories, Format:B, Klanglos, Sub Sonik, The Purge, DYEN, Fat Tony, Mha Iri, Recondite, Dominik Eulberg, Felix Kröcher, Major Conspiracy, Gonzi, David Löhlein, Mausio, Township Rebellion, Dirty Doering, MC Villain, 4i20, Ann Clue, Aftershock, Charlie Sparks, Klaudia Gawlas, Regal, Lee-Ann Roberts, Fabio Fusco, Kalte Liebe, A.D.H.S., Nusha, Pettra, Somewhen, XENIA, MaXtreme, Anna Reusch, Ron Flatter, Deniz Bul, Imperatorz, Moritz Hofbauer, Patrick Mason, Pappenheimer, Klopfgeister, Lady Dammage, Vize, In Verruf, Hatikwa, Rikhter, Frida Darko, Parallx, Pribe, GIGEE, Total Balance, RAPTVRE, Tony Casanova, Daniel Jaeger, Franca, Eternate, Mc DL, Mila Stern, ASK:ME, Lexxy Chainz, FUTURE PROOF, Frederic Stunkel, Rad.Lez, Third Person, concious, Outlined, Akki, Electronic Elephant, MOLE, Mehr is Mehr, Mister Box, Norman Walter, Sonnensysteme, Delia Plangg, Falex, George Townston, DJ TÉADEU, BenningenBoris Brejcha at Brooklyn Mirage
Boris Brejcha, Ann Clue, Deniz Bul, Moritz HofbauerBrooklyn MirageUSA, New YorkBoris Brejcha at Russell Industrial Center
Boris Brejcha, Ann Clue, Deniz Bul, Moritz HofbauerRussell Industrial CenterUSA, DetroitBoris Brejcha at The Concourse Project
Boris Brejcha, Ann Clue, Deniz Bul, Moritz HofbauerThe Concourse ProjectUSA, AustinBoris Brejcha at Estadio Akron
Boris Brejcha, Ann Clue, Deniz Bul, Moritz HofbauerEstadio AkronMEX, ZapopanWorld Club Dome - Winter EditionFestival
Robin Schulz, HUGEL, Don Diablo, Regard, CRO, Boris Brejcha, Maddix, Haftbefehl, Da Tweekaz, Neelix, D-Block & S-te-Fan, Moguai, Andhim, Dr Phunk, LNY TNZ, Mausio, Marco Faraone, Technasia, Dr. Rude, Fabian Farell, Nusha, Noel Holler, MOLOW, Zeuz, Moritz Hofbauer, PAJANE, TESFYDEU, DusseldorfBoris Brejcha at Bootshaus
Boris Brejcha, Ann Clue, Moritz HofbauerBootshausDEU, CologneSecret Project FestivalFestival
Dom Dolla, Boris Brejcha, Deborah De Luca, LF SYSTEM, Michael Bibi, Klangkuenstler, Franky Rizardo, Patrick Topping, Ewan McVicar, Marco Carola, Sven Väth, Skream, Prospa, Paco Osuna, Joyhauser, HAAi, Ann Clue, Fatima Yamaha, Snts, Deniz Bul, Moritz Hofbauer, Kode9, Matrixxman, SHERELLE, Marcel Fengler, Thys, Olympe, Moktar, Nala Brown, BELLA, DutchAfroNLD, ZaandamARC Music FestivalFestival
Vintage Culture, Chris Lake, Charlotte de Witte, Fatboy Slim, Boris Brejcha, Ben Böhmer, Gorgon City, Carl Cox, Claptone, Nora En Pure, Cloonee, Adam Beyer, Giolì & Assia, Enrico Sangiuliano, ANNA, Richie Hawtin, Honey Dijon, Lane 8, Wax Motif, Joseph Capriati, Seth Troxler, Skream, Eats Everything, Pan-Pot, Paco Osuna, Kasablanca, Acid Pauli, Chelina Manuhutu, DJ Tennis, Gene Farris, Kryptogram, Ricardo Villalobos, Carl Craig, Ron Carroll, Justin Martin, Mark Farina, Ann Clue, Azzecca, Mike Dunn, Sama' Abdulhadi, Hiroko Yamamura, De La Swing, Tini Gessler, Miane, Moritz Hofbauer, Derrick Carter, CIREZ D, Oona Dahl, DJ Hyperactive, Blu9, Dani Deahl, Maher Daniel, BONES, Chip E., Kice, Alex Kislov, DJ Three, DEEPFAKE, DJ Lady D, Maximo Quinones, Inphinity, GoodSex, ARVI MALA, Meesh, DangerWayne, Dustin Sheridan, Greg Corner, Zooey Glass, Corduroy Xavier, Patrixia, ixto, Girasole, Portals & Parachutes, SHAM, Dabura, Dan O'Connor, Mostly Magic, Get Real, Ciphr, Jaygee, Loren, Garrett Belschner, Abigail, Rizkee, Acxel, Boots & Claps, Adam Rostek, Mikey HahnUSA, ChicagoWet Open AirFestival
Boris Brejcha, Amelie Lens, Trym, Partiboi69, Kobosil, AKA AKA, Len Faki, Felix Raphael, Township Rebellion, Dirty Doering, Héctor Oaks, Hidden Empire, Ann Clue, Farrago, Deniz Bul, Moritz Hofbauer, Rove Ranger, Theydream, Daniella Da Silva, Julien Bracht, FUTURE PROOF, Raphael Dincsoy, Leon WolfDEU, SindelfingenPanama Open Air FestivalFestival
Black Eyed Peas, DJ Snake, DaBaby, Bastille, Meduza, Sickick, Boris Brejcha, Elderbrook, Claptone, Acraze, Alle Farben, ARTBAT, Morten, Gestört aber GeiL, Fritz Kalkbrenner, Salvatore Ganacci, Richie Hawtin, David Puentez, 999999999, Alfred Heinrichs, Stella Bossi, Kobosil, CARSTN, Klanglos, Dominik Eulberg, Extrawelt, Ängie, Ann Clue, Klaudia Gawlas, Marcel Dettmann, Kid Simius, Deniz Bul, Moritz Hofbauer, Pappenheimer, Coeus, Fappe & Bru, Kerstin Eden, Jack Rush, Theydream, ASK:ME, schoonebeek, Tiefblau, Leo Massini, Jenni Zimnol, Hillmann & Neufang, NUSDEU, BonnPula Music WeekFestival
Disclosure, Peggy Gou, Black Coffee, Charlotte de Witte, Boris Brejcha, Solomun, Enrico Sangiuliano, Tale Of Us, Overmono, TSHA, Colyn, Ann Clue, Deniz Bul, Moritz Hofbauer, BAGGI, Angelos, Johannes Brecht, fka.m4a, La La, ADIN, After Affair, XOHRV, PulaTRIBEFestival
Boris Brejcha, Gordo, Vini Vici, Astrix, WhoMadeWho, Vegas, Enrico Sangiuliano, Liquid Soul, ZAC, Ghost Rider, Omiki, Loco Dice, Gabe, Be Svendsen, Aura Vortex, Avalon, Township Rebellion, Eddy M, DEKEL, Ann Clue, D-Nox, Guy Mantzur, Brisotti, Reality Test, Renato Ratier, Gottinari, Albuquerque, Melanie Ribbe, Moritz Hofbauer, Marco Strous, Eli Iwasa, Touchtalk, Vitor Vinter, Wrecked Machines, Eric Olliver, Du Serena, DJ GUSS, Rapha Fernandes, Trotter, Raul Boesel, Nicko Izzo, Headroom, Edu Poppo, MindfreakBRA, ItuBAUM PARKFestival
Boris Brejcha, Amelie Lens, Nora En Pure, Victor Ruiz, Ben Klock, Ann Clue, Marcel Dettmann, Rødhåd, Dax J, Farrago, Moritz Hofbauer, Anastasia Kristensen, Matta, TacoMan, Kriss Salas, Maria José, SEBASTIAN ORTIZ, Juli Monsalve, Najeys, Isabella Roldan, Briska, Gabo Forero, Camilo JonesCOL, Santa Fe de AntioquiaUltra Music Festival MiamiFestival
David Guetta, DJ Snake, Tiësto, Martin Garrix, Kygo, Armin Van Buuren, FISHER, Afrojack, Alesso, Oliver Tree, Hardwell, John Summit, Vintage Culture, Timmy Trumpet, Dom Dolla, Nicky Romero, Oliver Heldens, Sam Feldt, KSHMR, Illenium, Boris Brejcha, SLANDER, Sofi Tukker, Amelie Lens, CamelPhat, Carl Cox, Claptone, Vini Vici, Acraze, Krewella, Cedric Gervais, Whethan, Pendulum, Knife Party, Slushii, Madeon, Seven Lions, Zeds Dead, Da Tweekaz, Gareth Emery, Adam Beyer, Alison Wonderland, KVSH, DubVision, Ben Nicky, Nina Kraviz, Sander van Doorn, Michael Bibi, Tchami, Solardo, Hybrid Minds, Sub Zero Project, Coone, Jauz, Tale Of Us, Nghtmre, Sullivan King, Kill The Noise, Nic Fanciulli, ANNA, Anfisa Letyago, Frank Walker, LIL TEXAS, Matisse & Sadko, Andrew Rayel, Svdden Death, Darren Styles, Aly & Fila, Reinier Zonneveld, Wax Motif, Joseph Capriati, Julian Jordan, Black Tiger Sex Machine, Forester, William Black, John Digweed, Ookay, Sasha, Giorgia Angiuli, Elohim, Ghastly, Joyryde, Pan-Pot, PEEKABOO, Whipped Cream, Raiden, Gammer, Hannes Bieger, Space Laces, Justin Mylo, Riot, 4B, Ilario Alicante, Florian Picasso, Popof, Mija, Rafa Barrios, AVIRA, Matador, Roni Size, Technasia, Christian Smith, Tommie Sunshine, Ann Clue, Matt Nash, GG MAGREE, Nitepunk, Cristian Varela, SAYMYNAME, Carlo Lio, Audiofreq, Wavedash, Pontifexx, NALA, Deniz Bul, Christopher Coe, Moritz Hofbauer, saka, Jeffrey Sutorius, Hector, Leotrix, FrostTop, Brennen Grey, A Hundred Drums, MYKRIS, OLAN, Darksiderz, Elio Riso, Infuze, Osrin, Afrobeta, Kraysh, PulsatorzUSA, MiamiStuttgart Electronic Music FestivalFestival
Deborah De Luca, Amelie Lens, ARTBAT, Neelix, Klangkuenstler, Oliver Koletzki, ANNA, Kevin de Vries, Reinier Zonneveld, Pretty Pink, Sven Väth, Monika Kruse, Kobosil, AKA AKA, Chris Liebing, Dominik Eulberg, Township Rebellion, Moonbootica, Konstantin Sibold, Moritz Hofbauer, Tomi & Kesh, Karotte, Pilocka Krach, Kultur, Rainer Trueby, Adi Dassler, Marius Lehnert, Faden, Sanel, Jan Dalvik, Edenheimer, SHDW, kriZe, Pat Morita, Obscure ShapeDEU, Leinfelden-EchterdingenSonnemondsterne FestivalFestival
Calvin Harris, DJ Snake, Armin Van Buuren, FISHER, Robin Schulz, Timmy Trumpet, Don Diablo, Kontra K, Charlotte de Witte, Sub Focus, Amelie Lens, VIZE, Alle Farben, Harris & Ford, Dimension, Marteria, Jan Blomqvist, Borgore, Casper, Gestört aber GeiL, Netsky, Neelix, Nina Kraviz, Crankdat, Oliver Koletzki, 257ers, ANNA, Anstandslos & Durchgeknallt, Stephan Bodzin, Kayzo, Pretty Pink, Sam Paganini, Sven Väth, Drunken Masters, Victor Ruiz, Ghastly, Thomas Schumacher, Carnage, Dirtyphonics, AKA AKA, Die Gebrüder Brett, Boris Dlugosch, Einmusik, A.M.C a.k.a Alex Mark Calvert, Format:B, Marek Hemmann, Ostblockschlampen (OBS), Eskei83, Felix Kröcher, Herobust, The Disco Boys, Township Rebellion, Dirty Doering, BONDI, ATRIP, Cuebrick, Blondee, Moonbootica, Cuartero, Marcapasos, Marika Rossa, Lexy & K-Paul, Lexer, BROHUG, A.D.H.S., Kopf & Hörer, Gregor Tresher, Niconé, Northern Lite, SIERRA, Rene LaVice, Paula Temple, HouseKaspeR, DJ Rush, Mathias Kaden, Murdock, Moritz Hofbauer, Miyagi, Bebetta, Justin Prince, 2Elements, Marcus Meinhardt, Heidi, David K., Karotte, Matchy, Daniel Stefanik, Compact Grey, Tom Franke, Marcel Fengler, Dana Ruh, Vanessa Sukowski, Sven Tasnadi, Markus Kavka, AirDice, TokTok, Louis Garcia, Levt, Andre Galluzzi, Gunjah, Roberto Mozza, Vanita, Mar-T, Panthera Krause, Future Prophecies, Submatik, Sascha Cawa, Reche & Recall, Tom B., 2Shy MC, Bootleg, Symbiz, GNTN, MC Fava, Franz Alice Stern, Janosh, Foxon, Monkey Maffia, Petra Struwe, Thomas Stieler, Le Tompe, Küche 80, Iris Menza, Chris Wacup, Breakfastklub, CliXX, Golden Toys, Giana Brotherz, Oldschoolrockerzzz, Metaboman, Dorian Paic, Peter Invasion, Pauke Schaumburg, Felidae, ALOO, T:Base, plusminuseins, Soffy O, Jan Mir, Percy, BlackMask, ANIMUZ, TWINX, Monch Mc, Flobu, Os John Deeres, Björn Grimm, Max Nippert, SEKULA, Jamy Wing, Christopher Bongard, Lutz Hartmann, Carina Posse, Ken Tamburri, Arcnet, Strange_mode, Sarazar, Patz & Grimbard, CAT, GreenDEU, Saalburg-EbersdorfUnterholz FestivalFestival
Oliver Koletzki, Township Rebellion, Moritz Hofbauer, Midas 104, The Journey, Ramirez SonDEU, PforzheimSputnik Spring BreakFestival
David Guetta, Armin Van Buuren, Ofenbach, Timmy Trumpet, Don Diablo, Finch, Kontra K, Gzuz, Alligatoah, VIZE, Alle Farben, Marteria, LIZOT, Rin, Borgore, Casper, Gestört aber GeiL, Neelix, Boys Noize, 257ers, Anstandslos & Durchgeknallt, 102 Boyz, Komacasper, Zwette, NOISETIME, MARTEN HØRGER, Jugglerz, Drunken Masters, AKA AKA, Die Gebrüder Brett, Format:B, M-22, Ostblockschlampen (OBS), Eskei83, Maytrixx, Felix Kröcher, The Disco Boys, Blondee, Moonbootica, Marcapasos, Marika Rossa, Lexy & K-Paul, Lexer, A.D.H.S., Kopf & Hörer, Koby Funk, Fabian Farell, Animus, HouseKaspeR, Moritz Hofbauer, DROPiXX, 2Elements, MinuPren, C-Ro, David K., Averro, Redemption, Christian Burkhardt, Compact Grey, ZAHNI, Fireworks, Vanessa Sukowski, BMG a.k.a Brachiale Musikgestalter, Marcus Brodowski, Florian Paetzold, Levt, Wolf, Gunjah, Marc Werner, ACINA, Reche & Recall, Karol Tip, Anormal & Hunnel, Pilocka Krach, WE ARE NUTS!, GNTN, Leigh Johnson, Stephan Strube, Janosh, Foxon, Petra Struwe, Craig Mortalis, Fuchs, Lydia M, Le Tompe, Küche 80, KlangAkrobaten, Nogge, Breakfastklub, CliXX, Golden Toys, Oldschoolrockerzzz, ANIE, MERO, Amanic, plusminuseins, Percy, Alma Marter, Waxx, Rene E-Dul, BEKZ, Dynanim, OTTiS, Pablo Raketa, ILL pAtrOn vs. KaNNadiSs, NRCO, Patz & GrimbardDEU, Bad DübenUnterholz FestivalFestival
Township Rebellion, Moritz Hofbauer, Marcus Meinhardt, Jan Oberlaender, Acta non verbaDEU, Pforzheim
Events
All Dates
- All Dates
- Upcoming
- Past
All Events
- All Events
- Festivals
- Other Events
- Worldwide
- Australia
- Belgium
- Brazil
- Canada
- Colombia
- Croatia
- Finland
- France
- Germany
- Mexico
- Netherlands
- Portugal
- Spain
- Switzerland
- United Kingdom
- United States
All Venue Types
- All Venue Types
All Sizes
- All Sizes